Interiérový dizajn

Slider

Interiér

Kúpili ste si nový byt, dom, staviate. Alebo máte pocit, že priestor, v ktorom bývate, potrebuje zmenu.


Ale v dnešnej, uponáhľanej dobe s množstvom pracovných, či iných povinností, zostáva veľmi málo času na výber a zladenie interiéru, o ktorom snívate. A samozrejme, či už
zariadenie alebo rekonštrukčné práce vyžadujú nemalý finančný obnos a tak kúpiť niečo, čo sa nám do interiéru nehodí, alebo zaplatiť za odborné práce, a zistiť, že takto mi to nevyhovuje…


My Vám radi pomôžeme. Navrhneme dispozičné riešenie v súlade s pôvodnými rozvodmi a inštaláciami alebo vypracujeme podľa noriem nové. Odborne a s citom, podľa Vašich predstáv navrhneme jedinečný interiér, ktorý vytvorí ten správny domov presne pre Vás aj pri obmedzenom rozpočte. Interiér, ktorý bude nielen krásny, ale aj funkčný. Tvoríme dizajn pre ľudí.


Interiéry realizujeme aj na kľúč, dlhoročne spolupracujeme so stavebnou firmou, ktorá disponuje všetkými profesistami a so stolárskymi firmami, ktoré zabezpečujú výrobu nábytku na mieru.

Služby

Keď sa rozhodnete, že návrh interiéru zveríte do rúk interiérového dizajnéra:
1. Prvý kontakt je o predstave a potrebách klienta, dobre je mať pripravený pôdorys, ak nie je, dohodne sa stretnutie priamo v objekte, ktorý sa zameria a zakreslí.


2. Vypracuje sa výkresová dokumentácia s návrhmi dispozičného riešenia, ktoré sa konzultuje s profesnými majstrami.


3. Po odsúhlasení dispozičného riešenia sa vypracuje 3D návrh interiéru – tvarové, materiálové a farebné riešenie.


4. Pri ďalšom stretnutí sa odprezentuje projekt klientovi, po konzultácii s dizajnérom sa zapracujú pripomienky a požiadavky do konečného návrhu.


5. Odovzdanie projektu – v digitálnej forme a vo forme portfólia, v ktorom je spracované dispozičné riešenie priestoru /pôvodný, nový stav/, vizualizácie jednotlivých miestností, výrobná dokumentácia k zariadeniu, navrhnutého na mieru, kalkulácia realizácie, a všetka dokumentácia, potrebná k realizácii projektu (podľa požiadaviek a objednávky klienta).


6. Ak sa klient rozhodne pre interiér na kľúč – s manažérom stavebnej firmy, ktorý bude koordinovať všetky stavebné práce, sa dohodne termín realizácie a termín dokončenia, zamerajú sa všetky stolárske výrobky a objedná sa ostatné zariadenie. V každej fáze realizácie projektu dohliada na práce dizajnér.

Close Menu