Kto sme a čomu sa venujeme

Cieľ - spokojnosť klienta v každej našej vykonávanej činnosti

Slider
 Ateliér interiérovej tvorby
 
Vášeň a cit pre interiérový dizajn a architektúru nás inšpiroval k vytvoreniu Design City Bratislava v roku 2016, ale navrhovaniu interiérov sa venujeme už viac ako desať rokov.
V začiatkoch to bola výpomoc pre priateľov, známych a rodinu, neskôr spolupráca so stavebnými firmami BOKA TRADE s.r.o. a TK BAU s.r.o.

Tvoríme interiéry bytov, rodinných domov, komerčných priestorov na Slovensku aj v zahraničí. Každý jednotlivý interiér navrhujeme s ohľadom na estetiku, funkčnosť a originalitu riešeného priestoru a požiadaviek klienta. 

Priestor zameriame a zakreslíme do digitálnej podoby. Vypracujeme pre vás 3D návrh interiéru a fotorealistickú vizualizáciu – dispozičné riešenie, výber materiálov, nábytok, sanitu, osvetlenie, dekorácie. 
Pripravíme pre vás aj kompletný  projekt a realizáciu na kľúč v spolupráci s firmou, ktorá pre nás zabezpečuje všetky stavebné a profesné práce. Autorský dozor je pri realizácii na kľúč samozrejmosťou.
 
 
 
To je aj organizovanie 3D grafických kurzov SketchUp a Thea Render for SketchUp pre všetkých záujemcov z oblasti interiérového dizajnu, architektúry, stavebného, strojného či drevárskeho inžinierstva pre začiatočníkov aj pokročilých, dospelých aj študentov.
 
Pripravujeme kurz:  stavebné minimum pre interiérových dizajnérov a realitných maklérov.
 

O nás

Hlavná interiérová dizajnérka v Design City Bratislava

 Majiteľka firmy

Bohuslava Jakubíková

Interiérová dizajnérka v Design City Bratislava

 

Ing.Arch. Timea Jakubíková

Close Menu